Priestory

IMG_3624 Záhrada

Záhrada je umiestnená v zadnej časti penziónu, prístupná je priamo z ulice parkoviska, alebo prechodom cez terasu penziónu. Hostia ju vyhľadávajú najmä na organizáciu záhradných svadieb a obradov, rodinných osláv, firemných akcií a večierkov. Záhrada je vybavená prístrešok, záhradným stanom s bočnými stenami, pódiom, bufetom, detskými hojdačkami, šmýkalkou, pieskoviskom a trampolínou. Neopakovateľný zážitok z podujatia organizovanom v záhrade umocňuje prírodné prostredie a romantická atmosféra. Priestory záhrady priam lákajú k svadobnému fotografovaniu a kamerovaniu. Svadobný obrat pod holým nebom je ohromujúcim zážitkom pre vás a vašich hostí. Pre zdokonalenie vašej svadobnej hostiny je možné na požiadanie sprístupniť súkromný bar s  profesionálnou obsluhou.

a

AltánokIMG_1996

Záhradný altánok v drevenom prevedení s kapacitou 25 osôb je súčasťou záhrady. Svojou priateľskou atmosférou sa výborne hodí na organizovanie menších rodinných osláv, grilovačiek a posedení. Počas svadieb sa najčastejšie využíva na predsvadobné pohostenie formou bufetu. Radi pre Vás pripravíme teplý či studený bufet, obložené misy, chlebíčky alebo iné pohostenie podľa Vašich predstáv. Ideálnym miestom je taktiež na usporiadanie športového dňa pre vašich kolegov alebo známych.

a

a

a

a

Podchod

V podchode (kapacita 15 osôb) z terasy do záhrady, ktorý dýcha historickou atmosférou, si môžete vychutnať v horúcich letných dňoch s priateľmi alebo rodinou fľašu vynikajúceho vínka z našej ponuky. Svadobčania ho veľmi radi využívajú na umelecké fotografie s romantickým podtónom. Klenba, prvky a kovaná brána navodzujú uvoľňujúcu dovolenkovú atmosféru.

a

Terasa záhradné svadby

Terasa

Terasa s kapacitou 40 osôb je prístupná z vinárne, chodby penziónu a záhrady. V letných mesiacoch ponúka hosťom penziónu príjemnú a tichú atmosféru v objatí zelene a kvetov, pri dobrom jedle alebo miešanom nápoji či voňavej káve a múčniku. Obľubujú ju predovšetkým rodiny s deťmi, ktoré sa tu môžu vyšantiť na trampolíne, hrať rôzne hry či si maľovať pri stolíku. V prípade chladnejšieho počasia sú Vám k dispozícii teplé deky.

a

a

a

ReštauráciaReštaurácia

Štýlová reštaurácia s rodinnou atmosférou každý deň ponúka hosťom možnosť ochutnať špeciality predovšetkým slovenskej kuchyne, ale aj sezónne a tradičné domáce jedlá. Ročnému obdobiu a aktuálnym špecialitám je prispôsobená aj výzdoba

a

a

a

a

a

Banketová miestnosť svadbyBanketová miestnosť reštaurácie. Výnimočný nádych reštaurácii dodáva aj pravidelne meniaca sa galéria obrazov od rôznych európskych autorov. Vybavenie vlastným barom, krbom, TV, klimatizáciou a akváriom poskytuje hosťom nadštandardný komfort. Jej priestory je možné využiť na oslavu s maximálnou kapacitou 50 osôb. Pre zvýšenie komfortu Vašej slávnostnej udalosti, je možné na požiadanie sprístupniť súkromný bar s profesionálnou obsluhou. Elegantná banketová miestnosť s kapacitou 65 osôb, je vďaka svojej priestrannosti vhodná na organizovanie svadieb, rodinných osláv, konferencií, školení, plesov a večierkov. V prípade vyššieho počtu osôb je možné využiť aj priestory vinárne, ktorá je priamo prepojená s tanečným parketom a banketovou miestnosťou. Pre zvýšenie komfortu Vašej slávnostnej udalosti, je možné na požiadanie sprístupniť súkromný bar s profesionálnou obsluhou.

a

Ubytovanie záhradné svadbyUbytovanie

Budeme radi ak osobne navštívite priestory nášho penziónu a sami si vyberiete najvhodnejšiu miestnosť pre vašu výnimočnú udalosť. Personál nášho penziónu vám pomôže vytvoriť vysnívanú atmosféru tohto špeciálneho dňa, na ktorý budete spolu s vašimi hosťami ešte dlho spomínať.